UNILIGA

Výsledky » Rudava muži/ženy (A,B)

« Späť na turnaje

Muži A

p.č. Fáza Zápas Výsledok
10. Finále Hráme len v sobotu - To je jedno 2:0 (15:8, 15:8)
9. O 3. miesto Ju a Hele - Bartoš, Kramoriš 2:1 (15:11, 11:15, 15:12)
8. Semifinále To je jedno - Bartoš, Kramoriš 2:0 (15:14, 15:11)
7. Semifinále Hráme len v sobotu - Ju a Hele 2:1 (15:13, 12:15, 15:13)
6. Skupina Hráme len v sobotu - Ju a Hele 2:0 (15:12, 15:11)
5. Skupina To je jedno - Bartoš, Kramoriš 1:1 (15:9, 8:15)
4. Skupina Ju a Hele - To je jedno 0:2 (13:15, 14:15)
3. Skupina Hráme len v sobotu - Bartoš, Kramoriš 2:0 (15:7, 15:14)
2. Skupina To je jedno - Hráme len v sobotu 0:2 (8:15, 13:15)
1. Skupina Ju a Hele - Bartoš, Kramoriš 1:1 (13:15, 15:8)

Muži B

p.č. Fáza Zápas Výsledok
10. Finále Vríci písek - Dunlop Team 2:1 (15:8, 14:15, 15:13)
9. O 3. miesto ta ne?? - 12 0:2 (5:15, 8:15)
8. Semifinále Dunlop Team - 12 2:0 (15:10, 15:14)
7. Semifinále Vríci písek - ta ne?? 2:0 (15:6, 15:10)
6. Skupina ta ne?? - Dunlop Team 0:2 (13:15, 1:15)
5. Skupina 12 - Vríci písek 1:1 (15:13, 6:15)
4. Skupina Dunlop Team - 12 1:1 (5:15, 15:10)
3. Skupina Vríci písek - ta ne?? 2:0 (15:5, 15:10)
2. Skupina 12 - ta ne?? 2:0 (15:5, 15:13)
1. Skupina Dunlop Team - Vríci písek 1:1 (13:15, 15:11)

Ženy A

p.č. Fáza Zápas Výsledok
24. Finále Roskošová, Máčková - Barbie a Palma 0:2 (12:15, 13:15)
23. O 3. miesto Tokošová, Ružičková - Rakúsko je smrť 0:2 (1:10, skreč)
22. Semifinále Barbie a Palma - Rakúsko je smrť 2:1 (15:10, 9:15, 15:13)
21. Semifinále Tokošová, Ružičková - Roskošová, Máčková 1:2 (4:15, 15:13, 13:15)
20. Štvrťfinále Čau kočko - Rakúsko je smrť 1:2 (15:9, 10:15, 12:15)
19. Štvrťfinále Barbie a Palma - Behavá mamička 2:1 (15:8, 9:15, 15:10)
18. Štvrťfinále Roskošová, Máčková - Aperolik 2:0 (15:11, 15:12)
17. Štvrťfinále Tak uvidíme - Tokošová, Ružičková 1:2 (15:13, 8:15, 14:16)
16. Skupina Roskošová, Máčková - Rakúsko je smrť 2:0 (15:11, 15:13)
15. Skupina Rýchla a zbesilá - Tokošová, Ružičková 1:1 (15:5, 9:15)
14. Skupina Aperolik - Čau kočko 0:2 (13:15, 12:15)
13. Skupina Rýchla a zbesilá - Barbie a Palma 0:2 (9:15, 10:15)
12. Skupina Roskošová, Máčková - Tokošová, Ružičková 2:0 (15:13, 15:7)
11. Skupina Tak uvidíme - Behavá mamička 2:0 (15:12, 15:12)
10. Skupina Tokošová, Ružičková - Rakúsko je smrť 0:2 (7:15, 8:15)
9. Skupina Roskošová, Máčková - Barbie a Palma 0:2 (11:15, 11:15)
8. Skupina Aperolik - Tak uvidíme 1:1 (15:14, 4:15)
7. Skupina Roskošová, Máčková - Rýchla a zbesilá 2:0 (15:10, 15:6)
6. Skupina Čau kočko - Behavá mamička 1:1 (15:11, 7:15)
5. Skupina Barbie a Palma - Rakúsko je smrť 2:0 (15:14, 15:6)
4. Skupina Tak uvidíme - Čau kočko 2:0 (15:14, 15:10)
3. Skupina Barbie a Palma - Tokošová, Ružičková 1:1 (15:12, 10:15)
2. Skupina Aperolik - Behavá mamička 2:0 (15:12, 15:4)
1. Skupina Rýchla a zbesilá - Rakúsko je smrť 0:2 (4:15, 6:15)

« Späť na turnaje

Turnaje 2017

Všetky turnaje »

Správy SITA

Všetky správy »
SITA

Partneri

Regina ImportStaropramen COOLX beachMikasaGROTTOiMATESport Areal PatronkaSITASlovak Sport TVMY novinyUNILIGA.sk