UNILIGA
Majstrovstvá SR amatérov v plážovom volejbale (2017)

Majstrovstvá SR amatérov v plážovom volejbale (2017)

Autor: www.volley-city.sk, Zdroj: Ondrej Bobek, 20.12.2017

V sobotu 30.12.2017 nás čaká už 9.ročník Majstrovstiev SR amatérov v plážovom volejbale. Prihlásiť sa môžete do stredy 27.decembra.

Majstrovstvá SR amatérov v plážovom volejbale organizoval od r.2009 Prvý amatérsky klub plážových športov Nitra (1.ABC Nitra), so súhlasom Slovenskej volejbalovej federácie. Prvé tri ročníky sa uskutočnili ako samostatný turnaj (NBL Open). V rokoch 2012-2015 bolo za majstrovstvá SR amatérov v plážovom volejbale považované finále Národnej beachvolejbalovej ligy. V roku 2016 opäť samostatný turnaj, poprvýkrát ako zimná edícia a premiérovo aj v kategórii zmiešaných dvojíc (dovtedy len muži a ženy). V nadchádzajúcom deviatom ročníku sa Majstrovstvá SR amatérov v plážovom volejbale druhý rok za sebou odohrajú v zimnej edícii. Je to netradičné vyvrcholenie letného športu (v decembri), na druhej strane - ako krajšie sa rozlúčiť s rokom 2017 než aktívne pri svojom obľúbenom športe? Či nebodaj aj s titulom majstra SR amatérov v plážovom volejbale..


Úradujúcimi majstrami SR amatérov sú Michal Gréč (mix aj muži), Zuzana Batunová (mix), Matej Taraj (muži), Silvia Brjančinová a Tünde Bajová (ženy). Okrem nich tento pocit v minulosti zažili:

2015: Juraj Kállay, Miroslav Janto - Zuzana Šarniková, Zuzana Kužela
2014: Ján Orolín, Martin Vaško - Helga Gregová, Petra Hrapková
2013: Radovan Nosko, Viktor Kociňák - Petra Hadžová, Veronika Urcikánová
2012: Juraj Kállay, Miroslav Janto - Ľubica Majchrovičová, Denisa Dorková
2011: Juraj Kállay, Miroslav Janto - Helga Gregová, Daniela Nemčovičová
2010: Mário Bíro, František Križan - Helga Gregová, Petra Hrapková
2009: Jozef Orgonáš, Martin Koval - Daniela Nemčovičová, Vladimíra Jičínska

Či máš ambíciu zabojovať o titul, alebo si len dobre zahrať v kruhu beachvolejbalových amatérov (volejbalová a beachvolejbalová špička je z účasti vylúčená), prihlásiť sa treba do 27.12.2017 (streda) vyplnením tohto formulára. Súťažný poriadok M-SR nájdeš pod formulárom (link), alebo z hlavného menu na webe volley-city.sk (Beach).

 

Vyhrať môžeš už pred turnajom!

Keď sa čím skôr prihlásiš, môžeš vyhrať beachové tričko, neoprénové ponožky alebo úplne novú olympijskú loptu (Mikasa VLS 300). Z každého artiklu je v hre viac kusov, a stále nie sú rozchytané! Viac info o súťaži na FB stránke eventu.

 

Hitparáda volejlinkov

Všetky »
Kontrolný reťazec

Partneri

Regina ImportStaropramen COOLX beachMikasaGROTTOiMATESport Areal PatronkaSITASlovak Sport TVMY novinyUNILIGA.sk