UNILIGA
SÚŤAŽ areály: výhercovia

SÚŤAŽ areály: výhercovia

Autor: www.volley-city.sk, Zdroj: mii, 11.04.2017

Slovenská asociácia plážových športov (SAPŠ) vyhlásila 23.3. súťaž “Areály plážových športov”. Poznáme už aj výhercov.

Súťaž je určená verejnosti, predovšetkým priaznivcom plážových športov. Cieľom súťaže je zmapovať areály plážových športov na Slovensku. “Vytvorili sme Google mapu so 63 miestami, kde je minimálne jeden kurt pre plážový volejbal,” povedal Michal Ivan zo SAPŠ krátko po vyhlásení súťaže. “Vieme však, že areálov, kde sa dajú hrať plážové športy, je na Slovensku výrazne viac. Chceme vytvoriť prehľad športovísk a poskytnúť ho verejnosti, a rozšíriť okruh areálov, s ktorými spolupracujeme na rozvoji plážových športov,” dodal.

Súťaž nebola časovo obmedzená. Prví desiati súťažiaci mali získať tričko a šancu vyhrať beachvolejbalovú loptu (v žrebovaní), a podľa záujmu SAPŠ avizovala prípadné druhé kolo súťaže. "Desiaty tip sme dostali 9.4., t.j. takmer tri týždne po vyhlásení súťaže. Kvôli výhercom nechceme naťahovať, prvé kolo vyhlasujeme za skončené. Zo 63 miest na mape je po prvom kole 94, t.j. pribudlo 31. To znamená, že niektorí súťažiaci nám dali aj viac tipov než 2, hoci to už ich šance na výhru nezvyšovalo. Všetkým súťažiacim nielen ďakujeme, ale aj gratulujeme. V tejto súťaži totiž zatiaľ vyhrali všetci, ktorí sa zapojili," vyhodnocuje prvé kolo Ivan.

Bude aj druhé kolo? "Zrejme áno. Stále si myslíme, že mnoho areálov na mape nemáme. Trochu počkáme, kým sa ľudia naladia na letné vlny, a vyhlásime druhé kolo. Kto sa chce zúčastniť, podmienky predpokladáme rovnaké - môže si už teraz šetriť tipy na areály. Ale pozor, na dopĺňaní areálov pracujeme priebežne, nielen prostredníctvom verejnosti a súťaže, takže netreba sa spoliehať na jeden ušetrený tip," znie rada M.Ivana pred pravdepodobným pokračovaním súťaže.

 

Výhercovia - tričká

Michaela Szabová, Lipt. Mikuláš

Milan Bojnanský, Bratislava (2x)

Lukáš Šmída, Ban. Bystrica (2x)

Silvia Jančoková, Levice (2x)

Silvia Brjančinová, Svidník (2x)

Ingrida Kozlová, Svätoplukovo

 

Výherca - lopta

Z vyššieuvedených výhercov tričiek bude vyžrebovaný jeden, ktorý získa beachvolejbalovú loptu Mikasa VLS 300. Žrebovanie prebehne v záujme čo najväčšej transparentnosti a profesionality prostredníctvom online LIVE videa na FB stránke Slovenskej asociácie plážových športov. Ako termín sme vybrali ľahko zapamätateľný Veľký piatok o piatej(14.4.2017 o 17.00h). Tí, ktorí majú v zátvorke za menom "2x", budú v osudí zastúpení dvojnásobne, v zmysle podmienok súťaže.

 

O čo išlo?

Súťažná úloha:

upozorniť SAPŠ na existujúci areál, ktorý nie je na mape, e-mailom na arealy@saps.sk


Uviesť treba:

1/ umiestnenie areálu (buď adresu, alebo GPS súradnice, alebo iný jednoznačný popis miesta)

2/ prevádzkovateľa areálu a kontakt na neho (telefón / e-mail)

3/ svoje meno, adresu, a kontakt na seba

Do predmetu správy prosíme uviesť heslo “súťaž”.


Trvanie súťaže

otvorené - od vyhlásenia súťaže po rozdanie prvých cien. Podľa záujmu bude súťaž predĺžená (a rozdané ďalšie ceny!).


Ceny

Prvých 10 kompletných súťažných odpovedí bude odmenených tričkom s motívom plážových športov, a jeden z desiatich (určí žreb) získa novú beachvolejbalovú loptu Mikasa VLS 300.

Jedna osoba môže vyhrať max. 2 tričká a v žrebovaní o loptu môže byť zastúpená max. 2-krát.


Ready?

Tu je mapa:

 

 

 

 

 

 

 

 

Hitparáda volejlinkov

Všetky »
Kontrolný reťazec

Partneri

Regina ImportStaropramen COOLX beachMikasaGROTTOiMATESport Areal PatronkaSITASlovak Sport TVMY novinyUNILIGA.sk