UNILIGA
M-SR amatérov 2016: oficiálna listina

M-SR amatérov 2016: oficiálna listina

Autor: www.volley-city.sk, Zdroj: Creative Photo, 13.12.2016

V pondelok 12.12.2016 skončilo prihlasovanie na Majstrovstvá SR amatérov v plážovom volejbale 2016. Následne prebehla kontrola Kritéria NBL, ktoré je rozhodujúce pre určenie statusu amatéra v tejto súťaži.

 

Ešte aj v posledný deň prihlasovania pribudli prihlásení, ale aj zmeny a odhlášky. Všetky zmeny a kontrola kritéria NBL sú úž zachytené v oficiálnej listine (do skončenia prihlasovania sa zobrazovala neoficiálna listina). Skontrolujte si svoje prihlásenie, prípadné nejasnosti a zmeny hláste na volejbal@saps.sk najneskôr do štvrtka (15.12.2016), 12.00h.


Poznámky k oficiálnej listine

Tímy, ktoré spĺňajú kritérium NBL (obaja hráči majú status amatéra), sú zaradené v kategórii B príslušného turnaja = Muži B, Ženy B, Mix B. Tieto tímy môžu zabojovať o titul majstra SR amatérov.

Pri tímoch zaradených v kategórii A príslušného turnaja (Muži A, Ženy A, Mix A) jeden alebo obaja hráči z dvojice nie sú podľa Kritéria NBL amatérmi (ale členmi B/V špičky), preto dvojice v tomto zložení nemôžu zabojovať o titul majstra SR amatérov. Prihlásili sa však a v prípade dostatočného záujmu si môžu zahrať samostatný turnaj.

 

Čo je isté a čo nie

Tak, ako bolo plánované, v sobotu 17.12.2016 sa odohrajú majstrovstvá SR amatérov v kategórii zmiešaných dvojíc (v oficiálnej listine Mix B). Do tohto turnaja je riadne prihlásených 11 dvojíc, k dispozícii je 1 až 5 divokých kariet. O divokú kartu je možné požiadať do štvrtku (15.12.2016) 12.00h mailom na volejbal@saps.sk.

O ostatných turnajoch bude rozhodnuté vo štvrtok po 12.00h (dovtedy sú možné zmeny, prípadne odhlásenia). Ak by boli vo štvrtok počty prihlásených rovnaké, znamenalo by to toto:

  • majstrovstvá SR amatérov v plážovom volejbale v kategórii ženy (Ženy B) by sa neorganizovali (prihlásené 2 dvojice), rovnako ani samostatný turnaj Muži A (1), resp. Ženy A (1).
  • majstrovstvá SR amatérov v plážovom volejbale v kategórii muži (Muži B): podľa plánu v nedeľu 18.12. prípadne v sobotu večer (iba ak by tak chceli všetci prihlásení a v nedeľu by sa neorganizoval žiadny iný turnaj)
  • Mix A (5): možný samostatný turnaj v sobotu

Turnaje A neboli vôbec vyhlásené (len “B”, majstrovstvá SR amatérov). Napriek tomu organizátor rád usporiada aj 6 samostatných turnajov, pokiaľ o ne bude záujem (aby sa dalo hovoriť o turnaji, musia byť minimálne 3 dvojice). Do každého zo 6 turnajov je možné prihlásiť sa (volejbal@saps.sk) do štvrtka 15.12.2016, 12.00h. Do tohto termínu organizátor nezruší žiaden turnaj.

 

Hitparáda volejlinkov

Všetky »
Kontrolný reťazec

Partneri

Regina ImportStaropramen COOLX beachMikasaGROTTOiMATESport Areal PatronkaSITASlovak Sport TVMY novinyUNILIGA.sk