UNILIGA
NBL Malacky: oficiálna listina & harmonogram

NBL Malacky: oficiálna listina & harmonogram

Autor: www.volley-city.sk, Zdroj: NBL, 12.08.2016

Prihlásených je 18 dvojíc, všetky turnaje sa hrajú v sobotu 13.8., prezentácia v sobotu 8.00h (všetci).

Dosiaľ najpočetnejší kvalifikačný turnaj NBL 2016 sa odohrá v Malackách v sobotu 13.8.. Ženský aj mužský turnaj sa bude hrať v jednej kategórii (A, resp. open).

Pre každého z účastníkov turnaja čaká v rámci štartovného občerstvenie, pitný režim,  malý darček od partnera NBL 2016 - Generali a samozrejme vstup na letné kúpalisko v Malackách.

Skontrolujte si svoje prihlásenie v oficiálnej listine.

Prípadné námietky, upresnenia, aktualizácie či žiadosť o divokú kartu (dodatočné prihlásenie) posielajte na volejbal@saps.sk.

Prezentácia pre všetkých je o 8:00.
Prvé zápasy 8:30.

Staršie aktualizácie

Už 16 dvojíc by znamenalo najvyššiu účasť z doterajších kvalifikačných turnajov NBL 2016. Turnaje sú však vyhlásené ako dvojdňové, na víkend 13.-14.8., t.j. kapacita je 32 dvojíc.

V prípade, že ku koncu prihlasovania bude prihlásených 20 a menej dvojíc, odohrajú sa všetky turnaje v sobotu 13.8.

Ak bude prihlásených 21 a viac dvojíc, všetky turnaje sa hrajú podľa pôvodného plánu ako dvojdňové s tým, že zábava na sobotu večer je zabezpečená a dvojiciam postupujúcim do druhého hracieho dňa zabezpečuje organizátor ubytovanie (minimálne refundácia nákladov na ubytovanie do výšky najlacnejšieho dostupného ubytovania aspoň na úrovni internátu).

Organizátori turnaja vyhlásili jednu špeciálnu súťaž už počas prihlasovania, ktorej víťaz bude známy ešte pred začiatkom turnaja:

Posledná prihlásená dvojica do mužskej kategórie,ktorá predbehne počet ženských dvojíc, získa v rámci štartovného okuliare Relax.

 

Aj tí, čo neuspejú v tejto špeciálnej súťaži, sa môžu tešiť na toto:

  • V rámci štartovného je zabezpečený pitný režim, výborný obed (polievka, hlavné jedlo), malý darček od sponzora a samozrejme jednodňový vstup do areálu letného kúpaliska v Malackách.
  • Pre tímy, ktoré sa umiestnia na prvých troch miestach, máme pripravené hodnotné ceny od sponzorov NBL,a to okuliare značky Relax,tričká s logami NBL a ďalšie krásne ceny, pre ktoré sa oplatí prísť zabojovať.
  • Ak by si chcel niekto odniesť pamiatku na turnaje NBL môže si tričko zakúpiť na mieste turnaja.

Kto je zatiaľ prihlásený?

PRIHLÁSIŤ SA

Turnaje 2017

Všetky turnaje »

Správy SITA

Všetky správy »
SITA

Partneri

Regina ImportStaropramen COOLX beachMikasaGROTTOiMATESport Areal PatronkaSITASlovak Sport TVMY novinyUNILIGA.sk