UNILIGA
Dážď, vietor, vôňa lesa

Dážď, vietor, vôňa lesa

Autor: www.volley-city.sk, Zdroj: Roman Trnka, 18.07.2016

NBL 2016 začala v sobotu príznačne - vysmiala zlé počasie

Aj napriek nepriazni počasia si na prvom turnaji NBL 2016 na mestskom kúpalisku v Malackách zahral každý účastník do sýtosti. Ani vietor, od štvrťfinále neustály dážď neodradil hráčov a hráčky od skvelých  výkonov celkovo v 28-mich zápasoch. Desať tímov z okolia Malaciek, Trnavy, Zlatých Moraviec a dokonca aj návšteva našich kamarátov spoza rieky Morava, presnejšie z Frýdku-Místku, zaručili kvalitný turnaj s veľkým množstvom nádherných beachvolejbalových okamihov.

V zápase o 3.miesto sa lepšie darilo dvojici ,,Nika pošle“ (Barbora Bančáková, Miroslav Sloboda), ktorá porazila tím ,,To je jedno“ ( Petra Valachovičová, Matej Haringa). Vo finále to bolo napínavé predstavenie ,,Lobistov“ (Nikola Nemcová, Filip Hanák) a ,,Dochrámaných kolien“ ( Veronika Rajnohová, Aleš Chvála), z ktorého víťazne vyšli práve ,,Lobisti“ z Moravy.

"S manželkou Maťkou by sme boli radi, ak by sme sa v takej úžasnej partii ľudí, aká sa zišla práve v Malackách, a v takej atmosfére, zišli aj na ďalších turnajoch NBL s novým hitom leta ,,Cítim vôňu lesa“. Ďakujeme partnerom Generali, Staropramen, Relax za pekné vecné ceny, mestu Malacky za kvalitne pripravený areál, Pubu u žraloka za chutný obed, pitný režim a občerstvenie. Veríme, že sa turnaj páčil aj všetkým účastníkom a tešíme sa na ďalší," hovorí organizátor Matej Haringa.

Výsledky

Umiestnenie

Autor fotografií: Roman Trnka

Turnaje 2017

Všetky turnaje »

Správy SITA

Všetky správy »
SITA

Partneri

Regina ImportStaropramen COOLX beachMikasaGROTTOiMATESport Areal PatronkaSITASlovak Sport TVMY novinyUNILIGA.sk