UNILIGA
Neskoro ale predsa...

Neskoro ale predsa...

Autor: www.volley-city.sk, Zdroj: V.Erteltová, 29.07.2014

Tak sa pre finálový turnaj nazvala čerstvo prihlásená dvojica Rozbora, Dorúšek a pripomenula nám turnaj NBL Skalici spred mesiaca.

A to hneď dvojako. Jednak to boli práve Kristián Rozbora a Martin Dorúšek, ktorí vyhrali 28.júna v Skalici mužský turnaj NBL. Jednak fotogaléria z tohto turnaja nám súhrou okolností dorazila až dnes - teda neskoro, ale predsa. Tak sa z nej potešte a zapomínajte si s nami.

Vo veternom, ale slnečnom počasí sa v Skalici koncom júna predstavilo veľa nových dvojíc a mladých tvárí."Teší ma, že v kategórii mužov sa konečne presadil Martin Dorúšek po boku s Kristiánom Rozborom, lebo ho trápili pred sezónou zdravotné problémy. Víťazstvo v tomto turnaji je preto pre neho zatiaľ vrchol sezóny," povedal vtedy o turnaji skalický organizátor NBL Roman Špaček. Nuž, Dorúšek s Rozborom môžu na tento úspech nadviazať už v sobotu na Finále NBL.

Pridajú sa aj úspešné ženy z onoho skalického turnaja? Koniec júna na Záhorí prial Žilinčankám - sestrám Erteltovým, Silvii Mayerovej a Petre Margenovej, ktoré zatiaľ na majstrovstvá SR amatérov (finále NBL) prihlásené nie sú, ale čo nebolo, môže byť. Prihlasovanie končí až v stredu o 23:59h a viete ako to je - niekedy to príde neskoro, ale predsa!

Výsledky

Umiestnenie

 

Autor fotografií: V.Erteltová

Turnaje 2017

Všetky turnaje »

Správy SITA

Všetky správy »
SITA

Partneri

Regina ImportStaropramen COOLX beachMikasaGROTTOiMATESport Areal PatronkaSITASlovak Sport TVMY novinyUNILIGA.sk